Výroční Valná hromada SDH Jinočany

19.12.2014 19:07

Dnes proběhla VVH našeho sboru, která se uskutečnila v restauraci Na hřišti.

Přítomní členové SDH Jinočany: Michal Mrázek, Barbora Mrázková, Jan Bubník, Josef Fraško, Lenka Holá, Milan Holý, Jiří Kozák, Jindřich Rosner, Hana Rosnerová, Paula Staruchová, Zdeňka Švejnohová, Petra Bubníková, Patricie Kohlerová, Evžen Kohler

Navštívili nás zástupci SDH Třebotov, Rudná, Drahelčice, Úhonice, Ořech, Choteč a také zástupce Obecního úřadu Jinočany p. Zahradníček.

Na schůzi jsme přednesli zprávy o činnosti Sboru, o činnosti Jednotky, o činnosti Mládeže, o stavu Pokladny a proběhla volba výboru SDH. Dále byl představen plán pro příští rok.

Do výboru byli zvoleni : Michal Mrázek, Lenka Holá, Josef Fraško, Jan Bubník a Barbora Mrázková

Výboru bylo uloženo do příští řádné členské schůze obsadit funkce ve výboru.

Na schůzi jsme také promítali fotogalerii z tréninků Mladých hasičů a z cesty do Německa, pro náš nový zásahový automobil.

Ještě i touto cestou chceme poděkovat zastupitelstvu a paní Starostce, za jejich podporu a výbornou spolupráci a přejeme všem bohatého Ježíška a úspěšný vstup do Nového roku.

Děkujeme všem za účast.