Stáž u HZS Řevnice

21.12.2015 15:03

V neděli 20. prosince absolvovala jednotka stáž u profesionálních hasičů na stanici v Řevnicích. V průběhu stáže jsme se doškolili v práci s motorovými pilami a pak se již jen čekalo. Vypadalo toale , že se při naší první stáži žádného výjezdu nedočkáme a po čtvrté hodině stáž ukončíme, ovšem v 16:01 byl vyhlášen poplach a jednotka vyjela společně s profesionály na požár trávy v Dobřichovicích. Po příjezdu na místo však bylo zjištěno, že se jedná o nenahlášené pálení a tak jsme se vrátili zpět na základnu. V cca 17:00 jsme naši stáž ukončili, popřáli našim hostitelům krásné svátky a vyrazili jsme směr Jinočany.

Složení: velitel - Michal Mrázek, strojník - Evžen Köhler, hasič - Jan Bubník a Jiří Kozák

Technika: CAS 20 MAN