Memoriál Karla Švestky Nučice

23.06.2015 20:48

V sobotu 20.6.2015 jsme se zúčastnili soutěže v požárním útoku v Nučicích na fotbalovém hřišti. Nejdříve se zdálo, že budeme mít více vody z nebe než v kádích, ale počasí se nakonec umoudřilo těsně před zahájením. Při nástupu jsme byli překvapení kolik týmu přijelo. Bylo tu 6 týmů dospělých mužů, 2 týmy žen, 6 týmů dětí a 2 týmy přípravky. Také jsme se dohodli všichni, že chceme běžet dvě kola, alespoň máme vždycky možnost nápravy, když se něco nevydaří tak jak bychom si přáli. V případě našich Soptíků jsme byli za druhý pokus rádi, protože se jim při prvním rozpojila jedna hadice. Musíme děti strašně pochválit, že byly moc šikovné a moc se snažily a také v kategorii přípravek obsadily druhé místo a to znamená, že si z vůbec první soutěže přivezly pohár, kterým se mohou pochlubit doma ;-) Bohužel nám dospělým už se to tolik nevydařilo,ale vzhledem k tomu, že netrénujeme tak jsme zase moc velkou ostudu neudělali :-) budeme se těšit na příští rok a doufáme, že by těch pohárů mohlo být víc ;-)