Čárošky 2014

30.04.2014 22:49 30.04.2014

Ve středu 30. 4. od 17:oo se konala tradiční akce našeho sboru u Mirešického rybníka ve spolupráci s Rybářskou skupinou Jinočany. Příprava začala již v úterý, kdy členové SDH připravili dřevo na stavbu hranice. Ve středu se potom hranice postavila a mladí hasiči dodali čarodějnici, kterou sami vyrobili. Kolem čtvrté hodiny dorazil i DJ Míra, který se vždy stará o dobrou zábavu a kvalitní ozvučení. Po všech dlouhých přípravách to v 17 hodin začalo. Z reproduktorů se začala linout hudba, která roztančila prakticky každého. Poté přišly na řadu soutěže, při kterých si zařádili jak děti, tak i jejich rodiče. V 19:oo se všichni přítomní shromáždili u hranice, aby sledovali její zapálení, což se na druhý pokus podařilo :-)) , holt jsme prostě hasiči a rozdělávání ohýnků nám nejde tolik, jako jejich hašení :-)))) . Na večer bylo pro děti a jejich rodiče připraveno také spoustu buřtíků, na kterých si všichni pochutnali a rychle se po nich zaprášilo. Kolem osmé hodiny členové jednotky zapálili velkou hromadu a to byl jasně největší oheň v širokém okolí. Doufáme, že jste si tuto akci užili a příjdete zas.

Vaši hasiči